چهارشنبه, 08 بهمن, 1399
WEDNESDAY, January 27, 2021
جزئیات خبر
1399/08/28 - چیزی مبنی بر تعطیلی دوهفته‌ای هتل‌ها به جامعه هتلداران ایران ابلاغ نشده

چیزی مبنی بر تعطیلی دوهفته‌ای هتل‌ها به جامعه هتلداران ایران ابلاغ نشده/ نقاهتگاه شدن هتل‌ها کاملا اختیاری است


رييس جامعه هتلداران ايران گفت: تاكنون هيچ دستور العملى‌مبنى بر تعطيلى هتل‌هاى كشور به جامعه هتلداران ايران ابلاغ نشده است


جمشيد حمزه زاده در گفت و گو باسايت جامعه هتلدان ايران عنوان كرد: باتوجه به اينكه حمل ونقل ريلى، هوايى وجاده‌اى برقرار است، گويا تصميمى مبنى بر تعطيلى هتل‌ها هم گرفته نشده است.

او با بیان اینکه در سطح استان‌ها هم تاکنون هیچ ابلاغیه‌ای از سوی ستادهای استانی مقابله با کرونا به دست جوامع هتلداری استان‌ها نرسیده، افزود: بنابراین تاکنون تعطیلی هتل‌های کشور در دو هفته پیش رو موضوعیت رسمی ندارد.

رییس جامعه هتلداران در ادامه به این هم اشاره کرد که شاید در آینده در سطح استان‌ها به صورت موردی ابلاغیه‌ای صادر شود و به دست بعضی از جوامع هتلداری برسد و يا اینکه به طور موردى در مورد بعضى از شهرستان‌ها چنين چيزى ابلاغ شود اما تاکنون این اتفاق نیفتاده و مادامی که چیزی ابلاغ نشده یعنی هتل‌ها تعطیل نیستند.

حمزه زاده همچنين در مورد مساله تبدیل شدن بعضی از هتل‌ها به نقاهتگاه بیماران کرونایی هم خاطرنشان كرد: همكارانى كه تمايل دارند هتل‌هايشان به عنوان نقاهتگاه بيماران كرونايى در چرخه پذيرش اين بيماران قرار بگيرد، مى‌توانند با جامعه هتلداران استان‌شان در اين ارتباط مكاتبه كنند.

او با یادآوری اختیاری بودن این امر و اینکه نقاهتگاه شدن هتل‌ها به هيچ وجه اجبارى نيست و تماما به خود هتل‌ها بستگى دارد و اختيارى است، گفت: مقرر شد بر اساس قرارداد فی‌مابین هتل‌هایی که تمایل دارند به عنوان اقامتگاه پذیرای بیماران باشند و دانشگاه علوم پزشکی، کلیه هزینه‌های این کار به هتل‌ها پرداخت شود.


استان اردبیل شهرستان سرعین روبروی پارک شهدای گمنام
04532220366
04532220909
©2019 Ardebil Hoteling, All Right Reserved