یکشنبه, 24 شهریور, 1398
SUNDAY, September 15, 2019
هتل آپارتمان آلتین
اینترنت رایگان
کافى شاپ
چاى ساز
یخچال
آب گرم
تلویزیون
آسانسور
پارکینگ
رستوران
هتل آپارتمان آلتین سرعین در سال ۱۳۸۸ افتتاح شده است و دارای آپارتمانهای تک خوابه، دو خوابه و سوئیت های بدون خواب با تعداد تخت های متعدد می باشد.

هتل آپارتمان آلتین سرعین دارای بهترین امکانات برای پدیرش میهمانان گرامی می باشد. سعی و تلاش بی شائبه مدیریت و پرسنل هتل آلتین سرعین فراهم ساز اقامتی خوش و به یاد ماندنی برای میهمانان گرامی می باشد.

با اقامت در هتل آلتین سرعین از جاذبه های گردشگری شهر سرعین لذت ببرید.

آب وهوای دلپذیر و معتدل اولین جاذبه ای است که قبل و بعد از ورود به شهر سرعین، گردشگران از آن بهره مند می شوند و از عمده ترین دلایل روی آوردن گردشگران زیاد به این منطقه می باشد.

در صورت افزایش مقطعی و نسبی دما، هوای مه آلود خزر است که وارد اردبیل و سرعین می شود و باعث بهره مند شدن گردشگران تابستانی از هوای خنک و دلپذیر می شود. سایر ماههای سال نیز به علت بارش برف، استفاده از جاذبه های شهر سرعین مناسب گردشگران زمستانی می باشد .

چشمه های آب گرم سرعین، مورد توجه علاقه مندانی است که به این شهر زیبا سفر می کنند. عسل و سرشیر طبیعی معروفترین محصول و سوغاتی سرعین می باشد .

آش دوغ سرعین نیز بسیار معروف است. عزیزانی که از آب های گرم سرعین استفاده می کنند. آش دوغ محلی بسیار مورد پسندشان قرارخواهد گرفت.
Uسرعین - خیابان دارایی
04532220371J
استان اردبیل شهرستان سرعین روبروی پارک شهدای گمنام
04532220366
04532220909
©2019 Ardebil Hoteling, All Right Reserved